Про заздрість, досвід і лікування

Афоризм:

Наша заздрість завжди триваліша чужого щастя, якому ми заздримо. Франсуа де Ларошфуко.

Крилатий латинський вислів (і його транскрипція, підкреслення вказує наголос):

A priori [а пріорі]: з попереднього (базуючись на раніше відомому, на загальноприйнятих поняттях). Схожий за звучанням вислів – «a posteriori» [а постеріорі] вказує на знання, отримані на основі дослідів, по факту.

Значення іншомовного слова:

Санаторій (лат. sanatorium, від sano – лікую, зцілюю): лікувально-профілактичний заклад, де застосовують природні фактори (мінеральні води, грязі тощо) в поєднанні з фізіотерапією, лікувальною фізкультурою та іншими методами.

Краса природи:

Автор фотографії: daveynin

PS.

Минув тиждень, як сайт перейшов в режим «мінімум» (а я, відповідно – в режим «відпустка»). Сухі цифри статистики поки що не підтверджують негативних прогнозів скептиків, які пророкували значне опускання сайту в пошукових позиціях через малу кількість знаків на сторінці: запит «пояснення іншомовних слів» в Яндексі й Гуглі опустився лише на одну позицію, а запит «крилатий латинський вислів» навіть на три позиції піднявся. Також додатково підписалося на одержання інформації з сайту троє осіб (за що їм дякую), хоча можливо, що це повернулися ті, хто раніше відписався (був у мене такий період, що й згадувати не хочеться).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *